مشاوره حقوقی آنلاین

در زندگی روزمره، افراد با مسایل و مشکلات حقوقی گوناگونی مواجه می‌شوند که می‌تواند تنظیم قرارداد یا اختلافات ملکی و خانوادگی باشد. از همین‌ رو، با توجه‌به پیچیدگی‌های قوانین و مقررات، مشاوره حقوقی این امکان را دارد تا در پیشگیری از بروز اختلافات و حل سریع آن‌ها نقش مهمی ایفا کند. بنابراین امروزه مشاوره حقوقی آنلاین و اخذ وکیل آنلاین برای افرادی که فرصت مراجعه حضوری به مراکز را ندارند، گزینه مناسبی خواهد بود.

 

 

وکیل آنلاین

لطفا در صورت نیاز برای دریافت مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین فقط بین ساعات 8 صبح تا 7 بعدازظهر تماس بگیرید تا مشاوران ما به شما راهنمایی دهند.

 

لیلا حسینی شکیب

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

♦مشاوره در خصوص خشونت های خانگی و دعاوی خانوادگی ♦

وکیل پایه یک دادگستری

کارشناسان و مشاوران حقوقی

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

 

وکلای حقوقی امور مدنی و مشاوره حقوقی

کارشناسان حقوقی

مشاوره حقوقی چیست؟

 

در پاسخ به سوال مشاوره حقوقی چیست؟ باید گفت فرایندی است که در طی آن، یک مشاور حقوقی فرد یا سازمانی را در خصوص مسائل حقوقی مرتبط با آن‌ها راهنمایی می‌کند. امروزه، مراکز متعددی در سراسر کشور وجود دارند که این خدمات را به‌صورت مشاوره حضوری و آنلاین ارائه می‌دهند.

مشاوره غیر حضوری یا آنلاین یکی از روش‌های نوین ارائه خدمات حقوقی است که در سال‌های اخیر به محبوبیت زیادی دست یافته است. در این روش، دو طرف از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط هستند و وکیل به سوالات موکل پاسخ می‌دهد.

زمینه‌های کاری مشاوران حقوقی

 

در مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوران می‌توانند در زمینه‌های مختلفی به شما کمک کنند:

 

مشاوره حقوقی آنلاین

 وکیل تجارت بین الملل

 

این حقوق به تنظیم روابط تجاری بین افراد و سازمان‌ها ارتباط دارد. حقوق تجاری شامل موضوعات مختلفی مانند قراردادهای تجاری، تجارت بین‌المللی، حقوق شرکت‌ها و… است.

 وکیل کیفری

 

در حقوق کیفری متهمان پیش از اثبات جرم به‌عنوان افراد بی‌گناه، حق دارند از خود در برابر اتهامات وارده دفاع کنند. این موضوع از جمله حقوق بنیادین افراد در نظام‌های حقوقی است. از همین‌رو آن‌ها این امکان را دارند تا برای دفاع از خود در برابر اتهامات از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنند.

 وکیل خانواده

 

خانواده یکی از مهم‌ترین نهادهای اجتماعی است که نقش مهمی در تربیت و پرورش فرزندان و حفظ ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی ایفا می‌کند. اما گاهی اوقات، شرایط سختی برای خانواده‌ها پیش می‌آید که می‌تواند منجر به بروز اختلافات بین اعضا شود. این اختلافات شامل مسائل مختلفی مانند حضانت فرزند، طلاق و تقسیم املاک هستند. در این شرایط، مشاوره با وکیل خانواده خوب تا حد بسیار زیادی موثر خواهد بود و به افراد در حل مشکلات کمک می‌کند.

بهداشت

 

بهداشت و درمان حوزه‌ای گسترده و پیچیده است که شامل مسائل مختلفی مانند قصور پزشکی یا تقلب در بیمه می‌شود. از همین‌رو در صورت بروز هرگونه مشکل حقوقی در حوزه بهداشت و درمان، مشاوره حقوقی برای حل این مشکلات مفید است.

 

 

وکیل آنلاین

 

مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل اداره کار

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره با وکیل امنیتی

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره با وکیل طلاق خوب

تفاوت وکالت با مشاوره حقوقی آنلاین

 

امروزه به‌دلیل تعدد دعاوی کیفری و حقوقی، وجود یک وکیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مشاوره حقوقی همان وکالت خواهد بود، اما این تصور درست نیست. مشاوره حقوقی و وکالت، هر دو توسط فارغ‌التحصیلان رشته حقوق ارائه می‌شوند. بااین‌حال، این دو دارای تفاوت‌های مهمی هستند که اطلاع از آن‌ها بسیار اهمیت دارد.

مشاور حقوقی با بررسی کامل پرونده به هرگونه سوال و ابهام شما در خصوص ادامه روند پرونده پاسخ می‌دهد. بنابراین، مشاور حقوقی را می‌توان یک راهنما دانست که با علم خود به شما کمک می‌کند و به سوالات شما مانند طلاق توافقی چیست؟ پاسخ می‌دهد. اما در نهایت پیگیری پرونده در دادگاه بر عهده شما است.

در مسئله وکالت نیز شما این امکان را دارید تا  با وکیل پایه یک دادگستری مشورت کنید تا از حقوق خود آگاه شوید. سپس او به نمایندگی از شما در دادگاه حضور می‌یابد و تمامی امور پرونده شما را پیگیری می‌کند. وکلای حقوقی باید در آزمون وکالت شرکت و نمره قبولی بگیرند.

در حالی که مشاوران حقوقی نیازی به شرکت در آزمون ندارند. علاوه‌براین وکلا برخلاف مشاوران حقوقی برای شروع به کار باید پروانه وکالت خود را از قوه قضاییه دریافت کنند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

 

 

اگر با مشکلات حقوقی مواجه هستید، دریافت مشاوره حقوقی بهترین راهکار برای شما خواهد بود که به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می‌شود. بااین‌حال یکی از موضوعات مورد بحث در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین، میزان هزینه آن است. به‌طور کلی هزینه این نوع مشاوره به تخصص مشاور، مدت زمان مشاوره و پیچیدگی پرونده بستگی دارد.

 

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

 

مشاوره حقوقی به‌عنوان یکی از روش‌های نوین ارائه خدمات حقوقی، مزایای بسیاری برای کاربران به همراه دارد.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

 

در مشاوره تخصصی آنلاین، کاربران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر وکیل ندارند و می‌توانند از طریق تلفن، ویدیو کنفرانس یا چت، به‌صورت آنلاین با وکیل خود ارتباط برقرار کنند. در نتیجه این امر، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت‌وآمد و زمان کاربران می‌شود. علاوه‌براین، هزینه مشاوره حضوری از نوع آنلاین بیشتر است.

 

ذخیره فایل مشاوره

 

یکی‌دیگر از مزایای این روش، امکان ذخیره‌سازی فایل گفتگوی مشاوره است. شما از طریق این کار این امکان را دارید تا در صورت نیاز، مصاحبه خود را مجددا بررسی کنید.

سرعت بالا

 

معمولا پس از دریافت نوبت مشاوره حقوقی آنلاین، در عرض چند ساعت می‌توانید مشاوره تخصصی بگیرید. این امر، به‌دلیل وجود تعداد زیاد وکیل در موسسات حقوقی است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین

وکیل آنلاین

مشاوره حقوقی رایگان

 

بسیاری از موسسات حقوقی، خدمات مشاوره حقوقی رایگان را به‎ صورت تلفنی یا آنلاین ارائه می‌دهند. این خدمات، فرصتی ارزشمند برای افراد است تا بتوانند با یک وکیل پایه یک دادگستری صحبت کنند و از راهنمایی‌های او بهره‌مند شوند.

از آنجایی که عدم آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی، منجر به بروز مشکلات و خسارات جبران‌ناپذیری برای افراد و شرکت‌ها می‌شود، مشورت با یک وکیل آنلاین رایگان امری ضروری به نظر می‌رسد. در نتیجه دریافت مشاوره از وکیل آنلاین روزانه می‌تواند از بروز مشکلات و خسارات حقوقی جلوگیری کند و شما را از پرداخت هزینه‌های بی‌مورد در آینده نجات دهد.

جمع‌بندی

 

گسترش روابط حقوقی و انواع قراردادها، منجر به افزایش اختلافات بین افراد شده است. ازهمین‌رو یکی از موثرترین راهکارها برای کاهش اختلافات و حل و فصل مشکلات حقوقی میان افراد، مراجعه به یک مشاور باتجربه است. در گذشته افراد برای دریافت مشاوره باید به‌صورت حضوری به موسسات حقوقی مراجعه می‌کردند. اما امروزه با پیشرفت فناوری، امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین نیز فراهم شده است.

×

سلام

×