درباره ما

معرفی گروه وکلای تخصصی و ثبتی دادرسانی

گروه دادرسانی یکی از دفاتر معتبر حقوقی ایرانی است که درموضوعات مختلفی ازقبیل دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، تجاری، دعاوی بین المللی و خانواده و … خدمات مشاوره حقوقی و وکالت ارائه می دهد.
گروه دادرسانی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، مشاوران حقوقی و کارشناسان ثبتی می باشد؛

اعضای گروه:

  1. وکلای پایه یک دادگستری
  2. مشاوران حقوقی
  3. کارشناسان امور ثبتی

وکلای  پایه یک  دادگستری

این مجموعه تشکیل شده از بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری که هر کدام در زمینه ای خاص به صورت تخصصی اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، تجاری و خانواده فعالیت می کند و با توجه به نیاز شما به کمک موکلان می آیند و شما را تا انتهای مسیر دادرسانی همراهی می نمایند.

مشاوران حقوقی

مشاوران حقوقی ما در همه زمینه ها هم به صورت آنلاین و هم تلفنی 24ساعته و نیز به صورت حضوری و در صورتی که شما وقت ویا تمایل به حضور در دفتر ما را نداشته باشید باحضور مشاور در محل کار یا اداره ی شما به ارائه خدامات می پردازد.

کارشناسان امور ثبتی

بخش ثبتی گروه وکلای دادرسانی فعالیت ثبتی خود را درسال 1392 در زمینه امورثبتی با هدف مشاوره تخصصی، ثبت شرکت، برند، کارت بازرگانی، تغییرات شرکت و غیره … آغاز نموده است.

این مجموعه از بدو تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از حقوقدانها و متخصصین با تجربه و کارشناسان مجرب امور ثبتی با 10 سال سابقه کار مفید توانسته است پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند و با رضایت موکلان به راه خود ادامه دهد.

×

سلام

×